Tisková agentura OliMali

skoro on-line zpravodajství o pomoci lidem na Ukrajině, JINÁ UKRAJINA

Fotka týdne

Slečny "Žigulky"

Slečny "Žigulky"

Z diskuze...

Pokec

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "7673":
toy heckt
smileysmileysmileysmiley
Díky za vaše názory do ankety... Vaše OliMali. V brzké době budeme mít vlastní doménu www.olimali.cz
Ahoj nemáte někdo kontakt na někoho ve vesnici Hanyčismiley
o0493
Vážený pane Jaroslave, děkujeme za reakci do naší diskuse a ankety. ta anketa je udělána tak trochu vážnoúsměvně, neboť opravdu nepředpokládám, že někdo chtěl takové děti odesílat na Sibiř. Ale určitě nás zarazila reakce mnoha lidí na "řezat, řezat, řezat". Jinak i nás velmi těší vlastní upřímná a nadšena aktivita samotnýách grázlíků, kteří se na svůj sklípek velmi těší - zatím...Práce tam bude ještě milion a doufáme, že je aktivita nepřejde. Musí se všecko dělat s rozumem. Co se týče vaší nabídka ohledně pomoci, brzy vám napíšu mail a dohodneme se, co je v našich silách a možnostech užitečnosti. Děkujeme. Ondra
Jaroslav
Dobrý den,

vcelku úplnou náhodou jsem se dostal na Vaše stránky s informacemi o Ukrajině, tedy jejím kousíčku.

Trochu jsem se lekl Vaší ankety o dětech, které jsou jak se říká „mimo rámec“. Ale výsledky této ankety zase nejsou tak zlé. Není třeba posílat nikoho na Sibiř, je třeba hledat jen kořeny a pokusit se upravit ještě nevzrostlou korunu.

Jako pedagoga mě tato oblast velmi zajímá a moc mě potěšila vlastní aktivita dětí. Rád bych Vám pomohl ale nevím jak. Tak snad trochu vlídného slova a pevně stisknutí palec pro štěstí.

Ale vážněji, víte-li jak bych mohl být alespoň trochu užitečný, neváhejte a napište. Těším se.Přeji Vám do nového roku mnoho zdraví a štěstí.

Jaroslav Terč, jaroslav.terc@seznam.cz

 
Kontaktujte nás na: dracoondra@gmail.com